POUR les FEMMES
tworzy zespół wyjątkowych ludzi...

...zespół kreatorów i stylistów – których łączy miłość do eksponowania indywidualności poprzez styl ubierania. inspirowani światowymi trendami, projektami i designem poszerzamy kobiecą strefę komfortu, oferując jeszcze więcej piękna, stylu i wygody.

Wszystko co niepowtarzalne w POUR les FEMMES jest wynikiem naszej 20 letniej pracy w firmach handlowych w segmencie premium. Dzięki bogatemu doświadczeniu w budowaniu długotrwałych relacji wiemy, jak wyjątkowe są Wasze oczekiwania w zakresie jakości produktów i poziomu obsługi.

Styl POUR les FEMMES to połączenie nowoczesności, ciepłego romantyzmu z nutą drapieżnej kobiecości. Nasze kolekcje zawsze wzajemnie się uzupełniają, co pozwala tworzyć nowe zestawienia dopasowane do okoliczności, pory dnia czy nastroju. Wszystko co oferujemy jest bardzo wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cenach.

U nas poczujesz się jak wśród najlepszych przyjaciół. Jeśli tylko zechcesz, z przyjemnością Ci doradzimy, zapewnimy wsparcie stylisty i wizażysty oraz na życzenie przygotujemy indywidualną kreację. Będzie nam również bardzo miło, jeżeli przyjmiesz zaproszenie na jeden z ekskluzywnych wieczorów, podczas którego będziemy rozmawiać ze znanym projektantem, delektując się nie tylko doborowym towarzystwem, ale również smakiem świeżo palonej kawy i ciepłą szarlotką.